Dodaj do ulubionych

Książka zamiast siekiery

Drwalu zamień siekierkę na ołówek – namawia Lars Mytting, autor słynnej już „Porąb i spal”, książki o kulturze drewna.
Autor postanowił iść za ciosem i wydał uzupełnienie pozycji – „Porąb i spal. Książka zamiast siekiery”, pozycja jest zeszytem z łamigłówkami, nie na trening mięśniowy, a umysłowy.  Określana jest jako „activity book”, zawiera kalambury, zagadki, quizy, zadania oraz ćwiczenia rozwijające pamięć i wyobraźnię.
Książka ma „dać poczucie dobrze spędzonego czasu i obudzić skrywane pokłady pomysłowości”. Zawiera też walory edukacyjne. Powstała nie tylko z myślą o fanach rąbania, palenia oraz czytania o drewnie i drzewach, ale też o tym, by odbiorcy oderwali się od smartfonów i komputerów i skierowali uwagę na naturę.
Mytting powraca do znanych z „Porąb i spal” zagadnień: tęsknoty za prostym życiem, miłości do ciała, przyrody, natury i korzystania z jej dobrodziejstw.
Lars Mytting, to Norweg, dziennikarz i eseista. Wydana przez niego w 2011 „Porąb i spal. Wszystko, co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie” okazała się bestsellerem, a w Polsce (gdzie jej premiera była w 2016 r.)  książka sprzedała się w ponad 50 tys. egzemplarzy.
Dodano 15:44 25-11-2016


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama