Dodaj do ulubionych

Katalog Maszyn Leśnych już na rynku

Opisy ok. 540 modeli maszyn, 95 rodzajów sprzętu, ok. 75 marek – druga edycja Katalogu Maszyn Leśnych jest już na rynku. Publikacja trafiła w pierwszej kolejności do naszych prenumeratorów w specjalnej styczniowej wysyłce.

Pierwszy Katalog maszyn leśnych ukazał się w styczniu 2017 r. Publikacja została bardzo dobrze odebrana w naszej branży. Przypomnijmy, zawierała opisy 80 marek i ponad 400 modeli maszyn. Wydawnictwo Lasmedia, wydawca GAZETY LEŚNEJ i portalu FIRMYLESNE.pl, organizator Konferencji dla zuli, zdecydowało się na publikację kolejnej edycji. Tym razem zespół redakcyjny opracował opisy ponad 100 maszyn więcej niż poprzednio!

– W tym roku poprawiliśmy szatę graficzną, dodaliśmy zdjęcia, uzupełniliśmy katalog o nowe rodzaje maszyn. Pokazujemy ich jeszcze więcej, wprowadziliśmy między innymi pilarki – podkreśla Jarosław Harhura redaktor wydania. 

Katalog przedstawia wybrane wersje dostępnych maszyn i ich najważniejsze parametry. 
Informacje zawarte w publikacji są aktualne na chwilę jej wydania. Producenci podając dane techniczne maszyn zastrzegają też często, że rzeczywiste parametry mogą się różnić od tych podanych w tabelach, z uwagi na ciągłe doskonalenie produktów. Przy opracowaniu Katalogu dołożyliśmy jednak wszelkich starań by rzetelnie przedstawić najbardziej wiarygodne, aktualne ich opisy. Przez kilka tygodni sprawdzaliśmy tabele z danymi, wydobywaliśmy informacje od dostawców, szukaliśmy zdjęć, przeglądaliśmy dostępne materiały – zarówno te elektroniczne, jak i w wersjach papierowych. Udało nam się stworzyć poręczne i użyteczne kompendium wiedzy, coś na kształt przewodnika po rynku maszyn leśnych.

Jak zawsze podkreślamy jednak, że zakup maszyny leśnej to spora inwestycja, dlatego przed dokonaniem transakcji zawsze lepiej obejrzeć ją na żywo, najlepiej podczas pracy. Warto odwiedzić zulowca, który już ją wykorzytuje, a może wpaść na jedną z branżowych imprez na której jest prezentowana, na przykład organizowaną przez GAZETĘ LEŚNĄ Konferencję dla zuli.

Poza aktualnymi prenumeratorami GAZETY LEŚNEJ, którzy otrzymali Katalog w prezencie, nowi prenumeratorzy mogą go dostać bezpłatnie, zamawiając prenumeratę roczną lub dwuletnią do końca marca 2018 r. (oferta aktualna do wyczerpania zapasów).

Pozostali mogą zamówić tę publikację w cenie 19,90 zł brutto (9,90 zł + 10 zł koszty obsługi zamówienia i wysyłki).
Pieniądze należy wpłacić na rachunek naszego wydawnictwa: Lasmedia Sp. z o.o., ul. Poniatowskiego 2/13, 05-870 Błonie, nr konta: 45 1240 2164 1111 0010 4065 5706 w tytule przelewu podając imię, nazwisko i adres korespondencyjny.
Dodano 09:43 23-01-2018


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama