Dodaj do ulubionych

Urządzenia Bugnot

Bugnot jest rodzinną firmą oferującą wszechstronny asortyment maszyn i akcesoriów leśnych, drogowych, oraz rolniczych

Siedziba i fabryka przedsiębiorstwa mieści się w Roches-Bettaincourt w regionie Szampania-Ardeny. Bugnot działa na rynku produkując i sprzedając szeroką gamę maszyn od 1915 roku. Firma zainwestowała w dwie fabryki – jedną w Doulaincourt, a drugą w Chauvency St Hubert. Obydwa obiekty maja powierzchni  2200 m2.

Chwytak i rozdrabniarki do gałęzi
Bugnot ma sporą ofertę głowic ścinkowych do koparek i ciągników rolniczych. Produkuje kilka typów głowic ścinkowych – głównie rozdrabniarek, młynków i frezów. Oferta przedsiębiorstwa podzielona jest wedle mocy ciągników lub koparek, na których można zainstalować poszczególne głowice.
Model BFL wyposażony został w wirniki o kilku spiralach, które umożliwiają szybką wymianę części zużywalnych. Rozdrabniarka BFL przeznaczona jest do drewna oraz kamieni, a w zależności od przeznaczenia, zużywające się części wirników mogą służyć do cięcia lub rozdrabniania. Przekładnia została umieszczona równolegle do wału odbierającego moc ciągnika, wobec czego zakres roboczy wynosi 355 mm. Takie umieszczenie przekładni zapobiega powstawaniom przeciążeń. Szerokość wirnika wynosi od 1,28 m do 2,18 m. Rama urządzenia może być hydraulicznie ustawiana pod odpowiednim kątem. Model BFL przeznaczony jest dla ciągników o mocy od 100 do 220 KM.

(...)

To jedynie fragment tekstu. Chcesz czytać całe teksty?  Zamów prenumeratę "Nowej Gazety Leśnej"!

WIĘCEJ

Dodano 13:54 23-01-2018


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama