Dodaj do ulubionych

Surviwał pomorski

Surviwał, czyli ekstremalny bieg surwiwalowy z przeszkodami odbędzie się 26.05 w Zdbicach w woj. zachodniopomorskim, na terenach dawnego skansenu bojowego.

Na około 7-kilometrowej trasie rozłożone będą sztuczne przeszkody w formie ścian, zasieków, lin i opon.

Zróżnicowany teren oferuje dużo przeszkód naturalnych, takich jak bagna, rowy czołgowe, transzeje, błoto, woda oraz poprzewracane konary na podbiegach. Nie brakować też będzie małpiego gaju oraz różnych innych wymagających przeszkód z użyciem wody oraz ognia.

Surviwał to wyzwanie pozwalające sprawdzić swoje możliwości fizyczne, jak i wytrzymałość psychiczną. Nie jest jednak przeznaczony tylko dla sportowców. Sprawdzić się może każdy.

Organizatorami Surviwału jest Gmina Wałcz oraz Stowarzyszenie Aktywnego Wału Pomorskiego. 

Jednym ze sponsorów biegu jest firma Kania z Wałcza, która poza wsparciem finansowym postawi na trasie traktor w zabudowie leśnej jako przeszkodę, pod którą będą musieli czołgać się zawodnicy

Informacje na temat imprezy dostępne są na stronie www.surviwal.pl. Biegowi będzie towarzyszyć impreza poboczna dla dzieci o nazwie Surviwałek.

Zapisy oraz regulaminy obu biegów dostępne są na stronach: www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/surviwal i  http://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/surviwalek
GAZETA LEŚNA objęła patronat nad wydarzeniem. W biegu będzie można wygrać nasze koszulki i gadżety.
Dodano 13:38 22-04-2018


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama