Dodaj do ulubionych

Konferencja dla zuli Forest SHOW w Borsku

 

 

14. edycja Konferencja dla zuli Forest SHOW odbędzie się 2 marca 2019 r. na lotnisku w Borsku, między Kościerzyną a Czerskiem. Początek o godz. 9.00, zakończenie ok. godz. 16.00.

Konferencja dla zuli Forest SHOW to jedyna taka impreza, gdzie tak wiele maszyn leśnych jest prezentowanych w ruchu w jednym miejscu. Przez cały dzień można oglądać dynamiczne pokazy wielu maszyn, które prezentują się po kolei na placu manewrowym. Zobaczymy w akcji m.in. harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.

 

   

Dodatkowo na placach testowych udostępnione są maszyny do testów. Tym razem będą to m.in. przyczepa zrywkowa i kombajn do produkcji drewna kominkowego. Będzie też można przetestować samochody podczas jazd próbnych.

 

 


Maszyny są też dodatkowo prezentowane podczas pokazu w lesie odbywającego się w godzinach popołudniowych. Tym razem w naturalnych warunkach zobaczymy w pracy m.in. rozdrabniacze, sadzarki, harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.


Konferencja dla zuli Forest SHOW to także bogata oferta maszyn używanych. 2 marca w Borsku swoje maszyny do bezpośredniej sprzedaży w atrakcyjnych cenach wystawi kilka firm wyspecjalizowanych w obrocie leśnymi maszynami z drugiej ręki.

 

Na Konferencji dla zuli Forest SHOW zobaczymy pełną gamę maszyn, narzędzi i osprzętu do prac leśnych, od  siekier i narzędzi ręcznych, poprzez pługi, sadzarki, rębaki, przyczepy leśne, ciągniki, skidery, forwardery, aż po największe harwestery z całym osprzętem. Będą też opony, oleje, akcesoria i części zamienne.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POLISH FORESTRY CHALLENGE to mistrzostwa operatorów maszyn leśnych, które od kilku lat odbywają się podczas Konferencji dla zuli Forest SHOW. Dotychczas odbyły się już zawody na skiderach (rok 2017 - Borsk), forwarderach (2017 - Przasnysz) i dwukrotnie na przyczepach zrywkowych (2017 - Koszęcin i 2018 - Połaniec).


Podczas 5 edycji POLISH FORESTRY CHALLENGE w Borsku leśni operatorzy będą rywalizowali na ciągnikach marki Valtra, udostępnionych dzięki firmie AGCO, która jest głównym sponsorem tego konkursu. Będzie to doskonała okazja, by przetestować te maszyny.


Kto tym razem zdobędzie tytuł? A może Ty jesteś operatorem maszyny leśnej i chciałbyś spróbować swoich sił w starciu z konkurencją? Zawody Polish Forestry Challenge są właśnie dla Ciebie!
Zapisz się już teraz klikając TUTAJ!

 

Możesz także zadzwonić do nas pod numer: 609 764 779 albo wysłać e-mail ze zgłoszeniem na adres: jarek.harhura@gazetalesna.pl (podaj: imię, nazwisko lub nazwę firmy, adres, numer telefonu, mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować).
Zostań Mistrzem! Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy specjalne medale i  atrakcyjne nagrody!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Konferencji dla zuli Forest SHOW nie zabraknie również konkursów dla zgromadzonej publiczności, a dla najmłodszych przewidujemy specjalnie wydzieloną STREFĘ DZIECI, z grami i zabawami i animatorami.

Na miejscu dostępny będzie także CATERING - po przeżyciach, wielu rozmowach i emocjach będzie można skorzystać z usług firmy cateringowej i kupić ciepły posiłek.
Dla wszystkich chętnych rozpalimy też OGNISKO, przy którym będzie można upiec sobie kiełbaskę.

Udział w Konferencji i w zawodach jest bezpłatny. Dla prenumeratorów GAZETY LEŚNEJ herbata GRATIS!

Dokładny adres i czas konferencji:

Konferencja dla zuli Forest SHOW
2 marca 2019 r., godz. 9.00 - 16.00
Lotnisko Borsk (83-442 Borsk)

 

53°56'49.6"N 17°57'33.7"E (albo 53.947112 N, 17.959372 E)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Organizatorem Konferencji dla zuli Forest SHOW jest GAZETA LEŚNA, patronat medialny objął portal FIRMYLESNE.pl.
Patronat honorowy objął Bartłomiej Obajtek - dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku, a także Roman Brunke, wójt Gminy Karsin.

Bieżących informacji szukaj na:FIRMYLESNE.pl oraz FACEBOOK (profil Konferencja dla zuli), a także na Gazetalesna.pl

 YOUTUBE – zobacz filmy z poprzednich konferencji:

 
Konferencja dla zuli w Koszęcinie

Rekordowa Konferencja dla zuli w Borsku

Konferencja dla zuli w Dworze Myśliwskim Ustronie k. Kępna

Regulamin Konferencji dostępny TUTAJ

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 
-

 

Dodano 12:59 10-02-2019


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama