Dodaj do ulubionych

Sadzarki i rozdrabniacze na Forest SHOW w Borsku

Na najbliższej Konferencji dla zuli Forest SHOW, która odbędzie się na terenach poklęskowych, zaprezentowana zostanie bogata oferta rozdrabniaczy i sadzarek.
14. edycja Konferencja dla zuli Forest SHOW odbędzie się 2 marca 2019 r. na lotnisku w Borsku, między Kościerzyną a Czerskiem. Początek o godz. 9.00, zakończenie ok. godz. 16.00.

Ponad rok temu teren Polski nawiedziła nawałnica, która uszkodziła las na dużym obszarze kraju. Zniszczenia spowodowały konieczność pozyskania ok. 10 mln kubików drewna, uszkodzonego przez wiatr.

Teraz pozostałe po pozyskaniu zręby trzeba odnowić. Niezbędne są maszyny do przygotowania gleby i sadzenia. Dlatego właśnie na najbliższej Konferencji dla zuli Forest SHOW, która odbędzie się na terenach objętych uszkodzeniami, zaprezentowana zostanie bogata oferta rozdrabniaczy i sadzarek.

Na Konferencji dla zuli Forest SHOW w Borsku obecni będą wszyscy polscy producenci i dystrybutorzy sadzarek, a także kilku dystrybutorów i producentów rozdrabniaczy. Część z tych maszyn zostanie zaprezentowana podczas dynamicznego pokazu pracy.

Konferencja dla zuli Forest SHOW to jedyna taka impreza, gdzie tak wiele maszyn leśnych jest prezentowanych w ruchu w jednym miejscu. Przez cały dzień można oglądać dynamiczne pokazy wielu maszyn, które prezentują się po kolei na placu manewrowym. Zobaczymy w ruchu m.in. harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.

Dodatkowo na placach testowych udostępnione są maszyny do testów. Tym razem będą to m.in. przyczepa zrywkowa i kombajn do produkcji drewna kominkowego. Będzie też można przetestować samochody podczas jazd próbnych.

Maszyny są też dodatkowo prezentowane podczas pokazu w lesie odbywającego się w godzinach popołudniowych. Tym razem w naturalnych warunkach zobaczymy w pracy m.in. rozdrabniacze, sadzarki, harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.

Udział w Konferencja dla zuli Forest SHOW i zawodach jest bezpłatny. Dla prenumeratorów GAZETY LEŚNEJ herbata GRATIS!

Dodatkowymi atrakcjami najbliższej edycji Konferencji dla zuli Forest SHOW będą:

MASZYNY UŻYWANE – bogata oferta maszyn używanych do bezpośredniej sprzedaży w atrakcyjnych cenach
STREFA DZIECI – specjalnie wydzielona bezpłatna strefa z grami i zabawami oraz animatorami
OGNISKO – możliwość skorzystania z usług firmy cateringowej oraz rozpalonego przez organizatorów ogniska, przy którym będzie można upiec sobie kiełbaskę.
POLISH FORESTRY CHALLENGE 5 edycja mistrzostw operatorów maszyn leśnych, leśni operatorzy będą rywalizowali na ciągnikach marki Valtra.

Zapisz się BEZPŁATNIE już teraz klikając TUTAJ!

Możesz także zadzwonić do nas pod numer: 609 764 779 albo wysłać e-mail ze zgłoszeniem na adres: jarek.harhura@gazetalesna.pl (podaj: imię, nazwisko lub nazwę firmy, adres, numer telefonu, mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować).

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy specjalne medale oraz atrakcyjne nagrody!
Zostań mistrzem lub po prostu przetestuj ciągnik! Dołącz do wielkiej rodziny operatorów maszyn leśnych!

 

Dokładny adres i czas konferencji:

Konferencja dla zuli Forest SHOW
2 marca 2019 r., godz. 9.00 - 16.00
Lotnisko Borsk (83-442 Borsk)

 

53°56'49.6"N 17°57'33.7"E (albo 53.947112 N, 17.959372 E)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Organizatorem Konferencji dla zuli Forest SHOW jest GAZETA LEŚNA, patronat medialny objął portal FIRMYLESNE.pl.
Patronat honorowy objął Bartłomiej Obajtek - dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku, a także Roman Brunke, wójt Gminy Karsin.

Bieżących informacji szukaj na:


FIRMYLESNE.pl oraz FACEBOOK (profil Konferencja dla zuli), a także na Gazetalesna.pl

 YOUTUBE – zobacz filmy z poprzednich konferencji:

Konferencja dla zuli w Koszęcinie

Rekordowa Konferencja dla zuli w Borsku

Konferencja dla zuli w Dworze Myśliwskim Ustronie k. Kępna
Dodano 10:00 22-02-2019


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama