Dodaj do ulubionych

SkogsElmia 2019

Utrzymywanie lasów w przyszłości było tematem przewodnim tegorocznych targów SkogsElmia.

Wydarzenie odbyło się w dniach 6 – 8 czerwca w Jönköping w Szwecji. Targi zgromadziły ponad 300 wystawców z 21 krajów, a udział w nich wzięło 20 438 odwiedzających.

– W tym roku naprawdę zainwestowaliśmy w zapewnienie wysokiej jakości targów. Wysłuchaliśmy głosów wystawców i gości z poprzednich lat i próbowaliśmy się dostosować do ich oczekiwań. Podczas imprerzy otrzymałem pozytywne opinie na temat całego wydarzenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak przebiegły całe targi – komentował Mattias Pontén, kierownik targów SkogsElmia i Elmia Wood.


Zadowoleni z udziału w targach byli wystawcy.

– Jeśli zamierzamy być w tej branży, to musimy być na SkogsElmia. Spotkaliśmy właściwą grupę naszych potencjalnych klientów i byliśmy bardzo zainteresowani tegorocznymi targami – zaznaczył Johannes Nilsson, dyrektor generalny producenta maszyn Vimek.

– Odkąd jesteśmy obecni na targach leśnych Elmia, nigdy nie sprzedaliśmy tak dużo, jak na tegorocznej edycji. Zasadniczo każdy, kto chodził po naszym stoisku, był potencjalnym klientem – dodał Rickard Ellander Svensson, CEO Skogma. Kolejne targi Elmia Wood odbędą się w dniach 18–21 maja 2021 roku.

Źródło: elmia.se
Dodano 15:27 19-06-2019


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama