Dodaj do ulubionych

Forest SHOW w Legnicy

Forest SHOW odbędzie się tym razem na Dolnym Śląsku, 28 września zapraszamy do Legnicy.

To będzie już 15. edycja tego wydarzenia organizowanego od 2012 roku przez GAZETĘ LEŚNĄ. Na Dolnym Śląsku spotkamy się po raz pierwszy.

Forest SHOW odbędzie się na terenie byłego lotniska w południowo-wschodniej części Legnicy.

Więcej testów
Nie zabraknie oczywiście pokazów, stoisk wystawienniczych i konkursów. Jednak tym razem nie zaplanowano prezentacji w lesie, a całość wydarzenia ma koncentrować się na pokazach i testach na placach manewrowych.

Zaprezentują się: harwestery, forwardery, skidery przyczepy, ciągniki, rębaki i wiele innych maszyn.

Po raz pierwszy podczas Forest SHOW będzie w tak szerokim zakresie możliwość testowania i poznawania potencjału maszyn. Podczas pokazów przedstawiciele dilerów omówią właściwości każdej pracującej maszyny.

Zaplanowano oczywiście stoiska wystawiennicze, gdzie dostępna będzie najnowsza oferta narzędzi i akcesoriów leśnych.
Jak zawsze będzie strefa zabaw dla dzieci i catering dla zwiedzających.

Ostra rywalizacja
Forest SHOW towarzyszyć będą Zawody Operatorów Maszyn. Zmagania tym razem odbędą się ponownie na forwarderach. Będzie to już szósta edycja Polish Forestry Challenge. Pierwsze zawody odbyły się w Borsku w 2017 roku, tam operatorzy zmagali się na skiderach. Następnie w lipcu tego samego roku w Koszęcinie zawodnicy rywalizowali na przyczepach zrywkowych. Z kolei w Przasnyszu, gdzie Konferencja dla zuli odbyła się w październiku 2017 r., startowano na forwarderach, w zeszłym roku w Połańcu na przyczepach zrywkowych, a w marcu br. w Borsku na ciągniku rolniczym.


W każdej edycji zawodów bierze udział coraz większa liczba zawodników, co świadczy o rosnącej popularności tego przedsięwzięcia. W ostatniej, 5. edycji Polish Forestry Challenge rywalizowało aż 24 zawodników.


Zawody zawsze przeprowadzane są z zachowaniem zasad BHP, a zawodnicy przechodzą prowadzoną przez sędziów odprawę oraz zapoznają się z maszyną i zasadami konkurencji. 


Udział w Forest SHOW i zawodach jest bezpłatny, ale prowadzimy zapisy. Wystarczy się do nas zgłosić i poinformować, ile osób z danej firmy ma zamiar przyjechać oraz podać nazwiska operatorów biorących udział zawodach.


Szczegółowe informacje na temat Forest SHOW w Legnicy będą sukcesywnie zamieszczane na stronie Gazetalesna.pl i portalu FIRMYLESNE.pl 
Dodano 15:43 26-07-2019


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama