Dodaj do ulubionych

Minister środowiska wraca do zdrowia

Minister środowiska Michał Woś czuje się lepiej i wraca do pracy w rządzie. W wywiadzie dla Wirtualnej Polski poinformował, że najtrudniejszy moment walki z koronawirusem ma już za sobą.

Michał Woś o zarażeniu dowiedział się 16 marca, po tym jak kontakt miał z zakażonym pracownikiem Lasów Państwowych. Dwa dni później trafił do szpitala, gdzie spędził trzy dni.

– Odkąd jestem w domu, od drugiego tygodnia choroby, zajmuję się bieżącymi sprawami ministerstwa, przez wideokonferencje, maile, telefon. Brałem udział w zdalnym posiedzeniu sejmu, staram się te bieżące obowiązki wykonywać – mówi Wp.pl minister Woś. Obecnie czeka na powtórny test na koronawirusa, jego żona i córka, które również zostały zarażone, przechodziły chorobę lżej.
W samej DGLP na kwarantannę trafiło ponad 30 osób. – Okres 14-dniowej kwarantanny w przypadku większości z nich już upłynął, ale tak czy inaczej ogromna większość pracowników DGLP (ponad 100 osób) pracuje – najdalej od 16 marca br. – zdalnie – informują GAZETĘ LEŚNĄ służby prasowe LP.
Dodano 16:23 30-03-2020


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama