Dodaj do ulubionych

Głowice SP dołączają do grupy Eco Log

Wiosną 2020 roku ogłoszono fuzję Eco Log i Gremo. Teraz do grupy dołącza również SP Maskiner AB, który dla Eco Log jest ważną częścią długoterminowego planu rozwoju firmy.


Przez ostatnie dwa lata Eco Log realizował jasną strategię rozwoju, a Anders Gustafson, dyrektor generalny Eco Log, twierdzi, że dotychczasowe prace przebiegają zgodnie z planem.

– Wiele wydarzyło się w firmie Eco Log w stosunkowo krótkim czasie, w tym przejęcie spółki handlowej Eco Log Försäljning AB i fuzja z Gremo, co oznacza, że mamy teraz najbardziej kompleksową ofertę forwarderów na rynku.

Fuzja z SP poszerza jeszcze bardziej nasz asortyment, czyniąc Eco Log dostawcą z kompleksowym produktem, który zaspokaja liczne i zróżnicowane potrzeby leśnictwa na całym świecie – podkreślił Anders Gustafson.


Połączenie z marką SP sprawi, że nowe harwestery Eco Log zostaną wyposażone w zoptymalizowane (dedykowane) głowice do swoich maszyn. – Bardzo ekscytujące jest opracowywanie i śledzenie wyników na urządzeniu zoptymalizowanym pod kątem Eco Log. Jestem przekonany, że będzie to konkurencyjna kombinacja – dodaje Gustafson.


Jednocześnie produkcja istniejącego asortymentu SP będzie nadal utrzymywana. – Obecni klienci mogą mieć całkowitą pewność, że nasze produkty i marka SP pozostaną niezmienione i że w przyszłości będziemy mieli okazję jeszcze bardziej w nie zainwestować – zaznaczył Martin Bredenfeldt, prezes Gremo.


Źródło: Eco Log

 
Dodano 09:17 24-12-2020


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama