Dodaj do ulubionych

Zmiana terminu Forest SHOW

26. czerwca 2021 – to nowa data Forest SHOW w Augustowie! Impreza, organizowana przez wydawnictwo Lasmedia, miała odbyć się 27 lutego, zmiana terminu jest związana z przedłużającymi się restrykcjami związanymi z pandemią.

– Jesteśmy przekonani, że nic już nie przeszkodzi nam w organizacji pierwszego, od prawie półtora roku, spotkania branży leśnej.

Planując jeszcze w ubiegłym roku kalendarz naszych wydarzeń kierowaliśmy się zapowiedziami rządu, które mówiły o znoszeniu obostrzeń już od końca grudnia. Byliśmy gotowi przeprowadzić Forest SHOW z zachowaniem najwyższych standardów epidemicznych i zadbaniem o bezpieczeństwo jego wszystkich uczestników. Tym bardziej, że Forest SHOW odbywa się w całości na świeżym powietrzu.

Liczymy na Państwa zrozumienie i do zobaczenia w czerwcu w Augustowie – mówi, w imieniu organizatorów Forest SHOW,  Rafał Jajor, wydawnictwo Lasmedia.


Podczas imprezy w nowym terminie będą wszystkie zapowiadane wcześniej atrakcje: pokazy, testy maszyn, zawody POLISH FORESTRY CHALLENGE, giełda maszyn używanych, porady prawnika, strefa dzieci, catering i ognisko.  
Dodano 15:38 13-01-2021


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama