Dodaj do ulubionych

KONFERENCJA DLA ZULI w Komańczy

„Sprzęt w góry i nie tylko” to temat przewodni dziewiątej już KONFERENCJI DLA ZULI zorganizowanej przez GAZETĘ LEŚNĄ.

Do bieszczadzkiej miejscowości Komańcza 30 listopada przyjechało ok. 250 osób, głównie szefów i pracowników zakładów usług leśnych. Po raz pierwszy konferencja miała charakter międzynarodowy. Gościliśmy delegację z Ukrainy, z wysokim urzędnikiem ukraińskich lasów państwowych z Kijowa oraz profesorem z ukraińskiego uniwersytetu leśnego. Ponadto jednym z prelegentów był Czech, prezentujący na konferencji kolejki leśne.

Poza przedsiębiorcami leśnymi na sali obecnych było kilku profesorów, a także kilku przedstawicieli administracji Lasów Państwowych. Przyjechała też grupa uczniów z Technikum Leśnego w Lesku. Wszyscy wysłuchali i obejrzeli prezentacje firm sprzedających sprzęt leśny. W sali konferencyjnej sprzedawcy pokazali na dużym ekranie zdjęcia i filmy oferowanego przez siebie sprzętu do pracy w lesie.

Niestety nie potrafiliśmy rozsunąć murów sali konferencyjnej i nie wszyscy przedsiębiorcy zmieścili się w niej. Mieli wtedy szansę zapoznać się z ofertą firm prezentowanych na stoiskach wystawowych. Stoiska dostępne były przez cały dzień trwania konferencji. Część z nich zlokalizowana była wewnątrz hotelu, w którym odbywała się konferencja, a reszta na placu obok.

Na stoiskach zlokalizowanych na placu można było zobaczyć m.in.: zbiorniki na paliwo, opony do lasu, przyczepy zrywkowe kilku marek, rozdrabniacze z narzędziami sztywnymi, wciągarki leśne różnych marek, łuparki różnych marek, wykaszarkę montowaną do ciągnika, ciągniki w zabudowie leśnej różnych marek.

Ostatnią częścią konferencji był pokaz maszyn na powierzchni pokazowej w pobliskim lesie. Pracowały tu: wykaszarka, kilka przyczep zrywkowych, wciągarka sterowana radiowo, łuparka.

Wszyscy uczestnicy konferencji korzystali z darmowego poczęstunku kawowego oraz bezpłatnego obiadu, serwowanego w hotelu „Pod Kominkiem” w Komańczy.

Na konferencji swoją ofertę przedstawiło blisko 20 firm z branży leśnej (kolejność alfabetyczna): BAILDONIT, BL SYSTEM, FORTIS, HORTUS OREGON, HYDROFAST, IND AGRO, INTRAC, KOMPANIA LEŚNA, LASKOTT, OTL JAROCIN, PROFESJONALNE MASZYNY LEŚNE, ŠKOLNÍ LESNÍ PODNIK MASARYKŮV LES KŘTINY, STOWARZYSZENIE PRZEDSIĘBIORCÓW LEŚNYCH, SWIMER, UTECH.

Na konferencji było dużo czasu na zaprezentowanie produktów każdej z firm, obejrzenie sprzętu oraz na rozmowy przedsiębiorców leśnych z dilerami maszyn. Od jednych jak i drugich wiemy, że byli zadowoleni z przyjazdu do Komańczy.

Dla wszystkich stron był to bardzo owocny czas. Miernikiem tego są zrealizowane już na miejscu transakcje kupna i sprzedaży.

Wiemy też, że czekają już Państwo na kolejną konferencję dla zuli. Postaramy się Was nie zawieść!

 

Kilka zdjęć z bieszczadzkiej KONFERENCJI DLA ZULI:

Na pokazie w lesie

 

Na sali konferencyjnej

 

Widok na maszyny stojące przed hotelem w Komańczy, gdzie odbywała się konferencja

 

Konferencja dla zuli w Komańczy - 30.11.2013

 

Więcej zdjęć na facebooku

 
Dodano 15:17 04-12-2013


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama