Dodaj do ulubionych

GAZETA LEŚNA w Warcinie

Blisko 20 firm z ofertą dla zuli, ponad 200 przedsiębiorców leśnych i pracowników firm leśnych. Prezentacje na sali konferencyjnej, wystawa sprzętu leśnego i pokaz pracy maszyn w lesie. Czyli kolejna Konferencja dla zuli zorganizowana przez GAZETĘ LEŚNĄ. Tym razem w marcu w Warcinie.

Konferencje dla zuli organizowane przez GAZETĘ LEŚNĄ cieszą się niesłabnącą popularnością. Po sukcesie poprzedniej konferencji w Komańczy (listopad 2013 r., ponad 250 uczestników) także ostatnie spotkanie w Warcinie okazało się sukcesem.
29 marca do Technikum Leśnego w Warcinie (współorganizator konferencji) zjechało około 20 dystrybutorów sprzętu leśnego. Obok zabytkowego pałacu – siedziby technikum i wyremontowanej wozowni – sali konferencyjnej rozlokowana została wystawa maszyn leśnych. Stoiska rozstawili tu dystrybutorzy różnego sprzętu, od pilarek po harwestery.
Przez cały dzień można było oglądać maszyny i rozmawiać z dystrybutorami. Piękna pogoda przyczyniła się do tego, że na konferencję przyjechało ponad 200 uczestników! To oczywiście głównie właściciele i pracownicy usługowych firm leśnych.

Konferencja rozpoczęła się od wystąpień na sali konferencyjnej. W przystępny, często dowcipny sposób o swoich maszynach opowiadali tu dystrybutorzy sprzętu leśnego.

Rafał Jajor
Karolina Grabowska

 

(...)

 

To jedynie fragment tekstu. Chcesz czytać całe teksty?  Zamów prenumeratę "Nowej Gazety Leśnej"!

WIĘCEJ

 

 

 

 

Zobacz zdjęcia i film z Konferencji dla zuli.
Dodano 10:02 24-04-2014


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama