Dodaj do ulubionych

Praca w redakcji

Nowa Gazeta Leśna poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Redaktor
Miejsce pracy: Błonie
koło Warszawy

Obowiązki:
- opracowanie redakcyjne gazety
- planowanie i inicjowanie tematów artykułów
- zamówienia artykułów  -  kontakt z autorami, ekspertami, współpracownikami
- kontrola terminowości realizacji artykułów, odbiór zleceń
- redagowanie testów, dobór zdjęć do wydania  i ostateczna korekta składu
- reprezentacja firmy przed klientami i przedsiębiorcami
- udział w branżowych targach i konferencjach – wymagane prawo jazdy i dysponowanie własnym samochodem
- organizacja szkoleń i konferencji dla klientów
- aktualizacja treści na portalu internetowym gazety

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- mile widziane doświadczenie w pracy dziennikarskiej/redakcyjnej
- umiejętność posługiwania się językiem polskim
- doświadczenie w przygotowywaniu własnych materiałów dziennikarskich (artykuły, felietony, reportaże, wywiady itp.),
- język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
- kreatywność, umiejętność wyszukiwania ciekawych tematów
- samodzielność i zdolności organizacyjne
- skrupulatność  i sumienność w powierzonych obowiązkach

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą /możliwość współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość realizowania różnorodnych zadań,
- wyjazdy krajowe i zagraniczne – targi, konferencje i reportaże.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji na adres: biuro@jagatemp.pl
Informujemy, że każda aplikacja zostanie rozpatrzona, skontaktujemy się  z wybranymi kandydatami.

Dodano 08:33 08-12-2014

Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.