Dodaj do ulubionych

POLISH FORESTRY CHALLENGE 26 czerwca 2021

Podczas 8. edycji POLISH FORESTRY CHALLENGE w Augustowie 26 zawodników rywalizowało na przyczepie zrywkowej.

Głównym sponsorem zawodów i nagród była firma Serafin Maszyny, która udostępniła uczestnikom konkursu przyczepę zrywkową KRPAN 12D z żurawiem 7,4.
– Wspieramy zawody operatorów, bo chcemy promować naszą maszynę. Operatorzy mają okazję przekonać się o jej możliwościach. Dla nas to marketing, ale także promowanie zawodu operatora – zaznacza Michał Sieńko, dyrektor handlowy Serafin Maszyny


 

 

POLISH FORESTRY CHALLENGE wsparli także PKO Leasing, Polski Związek Pracodawców Leśnych oraz Lasmedia – wydawca GAZETY LEŚNEJ. Startujący mieli za zadanie uchwycić dwa wałki i umieścić je precyzyjnie między rurkami z piłkami tenisowymi. – Zadanie było trudne, jedynie dwóch zawodników nie miało punktów karnych – komentował Grzegorz Mach, sędzia PFC.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagrodę główną, czyli trzydniowy pobyt dla 2 osób w 4-gwiazdkowym hotelu i całodzienny bilet do Energylandii dla 2 osób, wygrał Bartłomiej Bullert (2:21 min). Drugie miejsce zajął Patryk Dobrydnio (2:25 min), który otrzymał m.in. voucher do sklepu internetowego KRPAN o wartości 150 euro. Trzeci był Marian Korzystka (2:29 min) – odebrał m.in. voucher do sklepu internetowego KRPAN o wartości 100 euro.
 

 

 

 

 

 

 

 

 


Specjalne puchary ufundowali także: dyrektor generalny LP Józef Kubica i dyrektor RDLP w Białymstoku Andrzej Józef Nowak, a upominki burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk.
Zwycięzca – Bartłomiej Bullert po ogłoszeniu wyników ocenił, że było „po prostu łatwo”. Do Augustowa przyjechał z Jezioran w Warmińsko-Mazurskim, na co dzień pracuje na przyczepie 10-tonowej.


– Brakowało nam tych imprez, a mnie zawodów. To, że biorę udział w zawodach docenia również mój pracodawca, a ja mam satysfakcję – podkreślił Marian Korzystka, zdobywca trzeciego miejsca, który na imprezę przyjechał z rodziną z miejscowości Czarne k. Szczecinka, pokonując ponad 500 km.


Kolejna edycja POLISH FORESTRY CHALLENGE w przyszłym roku.
 
Dodano 10:08 27-07-2021


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama