Dodaj do ulubionych

W górskim lesie – pokaz Fortech Serwis

Pokaz technologii pracy w górskim lesie przy udziale maszyn firmy Fortech Serwis odbył się 10 listopada br. na terenie nadleśnictwa Strzyżów.

Zaproszeni uczestnicy – przedsiębiorcy leśni oraz pracownicy Lasów Państwowych – mogli zapoznać się z możliwościami maszyn leśnych, takich jak harwester, forwarder i skider w warunkach górskich.

Leszek Hoffman, prezes Fortech Serwis, w swojej prezentacji zwrócił uwagę na możliwości oferowane przez zawieszenie wahadłowe, w które wyposażona jest maszyna marki Eco Log.

Jej atuty to także możliwość jazdy po warstwicy, regulowany prześwit w zakresie 14,6 – 120 cm, ułatwiona praca na terenach podmokłych, oszczędny silnik, mocny żuraw i wiele innych.


Po teorii przyszedł czas na praktykę – zgromadzeni uczestnicy mogli podziwiać w akcji m.in. harwester Eco Log 560 D, forwarder Gremo 1050F oraz skider Equus 175 podczas pracy na wzniesieniach. Co więcej harwester zaprezentował możliwość pracy po warstwicy.


W spotkaniu wzięli udział przedsiębiorcy leśni z terenu RDLP Krosno i Kraków, pracownicy LP, przedstawiciele firm EcoLog ze Szwecji i Equus ze Słowacji.

Organizatorem wydarzenia i pokazu była firma Fortech Serwis – dystrybutor marek Eco Log, Gremo oraz Equus.

Źródło i zdjęcia: FB Fortech Serwis

 
Dodano 14:26 23-11-2021


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama