Dodaj do ulubionych

Katalog Maszyn Leśnych 2022

Wraz z marcowym numerem GAZETY LEŚNEJ do naszych prenumeratorów trafia nowy Katalog maszyn leśnych 2022, a w nim opis oferty dilerów i producentów branży leśnej.

Połączone zespoły GAZETY LEŚNEJ, portalu FIRMYLESNE.pl oraz targów maszyn leśnych Forest SHOW opracowały już szóste wydanie Katalogu Maszyn Leśnych – jedynego na polskim rynku kompendium wiedzy na temat oferty maszyn leśnych.

Ujęliśmy w nim dziewięć kategorii maszyn: pilarki, harwestery, forwardery, ciągniki, przyczepy zrywkowe, rozdrabniacze/frezy, rębaki, sadzarki i inne specjalistyczne maszyny.

 


Dzięki Katalogowi można na bieżąco śledzić nowości na rynku maszyn leśnych. – W tym wydaniu pojawia się między innymi nowa brona talerzowa firmy Startlas – mówi Jarosław Harhura, redaktor wydania.
Katalog przedstawia opisy modeli, których najważniejsze parametry umieszczone są w przejrzystych tabelach. Podzielony jest na kategorie i ułożony w kolejności alfabetycznej.


Prezentujemy wybrane wersje maszyn, w ofercie sprzedawców mogą one być w różnych konfiguracjach i opcjach. Zachęcamy, po lekturze Katalogu, do bezpośredniego kontaktu z dilerami marek. Informacje zawarte w tabelach pochodzą od producentów i polskich dystrybutorów – są aktualne na chwilę wydania publikacji.


Katalog Maszyn Leśnych to rodzaj przewodnika po rynku producentów i dilerów maszyn, który ma za zadanie ułatwić przedsiębiorcom zakup maszyny. Zawsze jednak podkreślamy, że prócz poręcznego i użytecznego kompendium wiedzy, jakim jest Katalog, przed dokonaniem ostatecznego wyboru maszyny, warto oglądnąć ją na żywo – na przykład podczas Forest SHOW, naszej branżowej imprezy plenerowej, na której prezentowane są maszyny różnych marek w jednym miejscu i jest możliwość ich przetestowania.  


W Katalogu publikujemy opisy maszyn, których dilerzy czy producenci wsparli aktualne wydanie reklamą lub swoim wpisem dystrybucyjnym pod tabelą.

 

Jak otrzymać Katalog?

Wszyscy aktualni prenumeratorzy GAZETY LEŚNEJ otrzymają Katalog w prezencie.


Nowi mogą go dostać bezpłatnie, zamawiając prenumeratę roczną lub dwuletnią. (oferta aktualna do wyczerpania zapasów).


Publikację można też po prostu zamówić w cenie 19,90 zł brutto (9,90 zł + 10 zł koszty obsługi zamówienia i wysyłki). Pieniądze należy wpłacić na rachunek naszego wydawnictwa: Lasmedia Sp. z o.o., ul. Kopernika 25, 05-870 Błonie, nr konta: 45 1240 2164 1111 0010 4065 5706 w tytule przelewu podając imię, nazwisko i adres korespondencyjny.

 
Dodano 12:34 24-02-2022


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama