Dodaj do ulubionych

Nagroda za kabinę dla Ponsse

Kabina Ponsse Scorpion's Future Cabin otrzymała jedną z najbardziej prestiżowych fińskich nagród za design: Fennia Prize.

Jurorzy docenili badania i rozwój w oparciu o opinie klientów, skupienie na komforcie i bezpieczeństwie operatora, a także polepszanie warunków pracy. Wśród kryteriów oceny znalazły się również rozwiązania chroniące środowisko.


– Opinie klientów zawsze były dla nas wartościowe. To właśnie one prowadziły nas w całej historii marki i zawsze będą dla nas wyznacznikiem. To naprawdę wspaniałe, że Scorpion's Future Cabin otrzymała tak poważaną nagrodę za design. Dziękuję naszym klientom, zespołowi projektantów oraz agencji designerskiej Aivan – powiedział Juha Inberg, dyrektor technologii, badań i rozwoju w Ponsse.


Nagroda Fennia to jedna z najistotniejszych odznaczeń za design, jakie można otrzymać w Finlandii. Jest organizowana przez Design Forum w Finlandii oraz Fennia, a także fińskie Biuro Patentowe. Celem konkursu jest wyłonienie firm i organizacji, które wykorzystują pozytywny design w swoich działaniach – nie tylko produktach, ale również usługach czy koncepcjach biznesowych.


Źródło: Designforum.fi
Dodano 15:48 25-05-2022


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama