Dodaj do ulubionych

Forest SHOW ponownie w Borsku

Pokazy i testy maszyn leśnych odbędą się w Borsku, 22 października zapraszamy na kolejne Forest SHOW.

Organizowanie Forest SHOW w Borsku ma już swoją tradycję, branża leśna spotka się tam po raz trzeci. Pierwszy raz, jeszcze pod nazwą Konferencji dla zula, impreza dobyła się w Borsku w 2017 roku, kolejna w 2019. Na 22 października zaplanowano pokazy, stoiska wystawiennicze, konkursy, a przede wszystkim testy maszyn leśnych.

Chętni operatorzy i przedsiębiorcy sprawdzą sami możliwości wybranego urządzenia.

Na stoiskach zobaczymy pełną gamę maszyn, narzędzi i osprzętu do prac leśnych, od siekier i narzędzi ręcznych, poprzez pługi, sadzarki, rębaki, przyczepy leśne, ciągniki, skidery, forwardery, aż po największe harwestery z całym osprzętem. Będą też opony, oleje, akcesoria i części zamienne. Na Forest SHOW pojawią się także maszyny używane w atrakcyjnych cenach. Będzie też strefa zabaw dla dzieci.

Podczas specjalnych pokazów przedstawiciele dilerów omówią właściwości pracujących maszyn.

Atrakcją targów będą również Zawody Operatorów Maszyn. Będzie to już kolejna edycja Polish Forestry Challenge. Zawodnicy będą rywalizować na przyczepie zrywkowej KRPAN, udostępnionej przez firmę Serafin Maszyny. Przypomnijmy, że to właśnie w Borsku zawody operatorów odbyły się po raz pierwszy, w 2017 roku operatorzy zmagali się tam na skiderach.

Na testy maszyn i zawody dla operatorów obowiązują zapisy za pomocą formularza internetowego: (klik).

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Borsk położony jest w gminie Karsin, w województwie pomorskim, ok. 27 km na południe od Kościerzyny i ok. 23 km na północ od Czerska. Impreza odbędzie się ponownie na lotnisku, które służy obecnie rekreacji.
Organizatorem Forest SHOW jest wydawnictwo Lasmedia wydawca GAZETY LEŚNEJ i portalu FIRMYLESNE.pl. Patronat medialny: GAZETA LEŚNA i FIRMYLESNE.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 


Udział w targach jest bezpłatny, na testy obowiązują zapisy na stronie FIRMYLESNE.pl.

Patronat honorowy nad tegorocznym Forest SHOW obejmują: Roman Brunke, wójt gminy Karsin, Polski Związek Pracodawców Leśnych oraz Bartłomiej Obajtek, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku.


Dokładny adres i czas imprezy:

Forest SHOW, 22 października 2022 r., godz. 9:00 - 17:00, Lotnisko Borsk (83-442 Borsk; 53.947112 N, 17.959372 E).

Czekamy na Was!

 

YOUTUBE - zobacz filmy z poprzednich konferencji:

Forest SHOW w Legnicy

Konferencja dla zuli w Koszęcinie

Rekordowa Konferencja dla zuli w Borsku

 

Bieżących informacji szukaj w specjalnej zakładce na portalu FIRMYLESNE.pl oraz FACEBOOK 

 

REGULAMIN FOREST SHOW

 
Jak wystawić swoje stoisko na Forest SHOW?

Chcesz wystawić swoje stoisko na Forest SHOW?  Zadzwoń pod numer 661 533 241 albo napisz mail pod adres: zbigniew.migda@lasmedia.pl, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę dla Twojej firmy.


 
Dodano 15:23 23-09-2022


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama