Dodaj do ulubionych

Nowy łańcuch Stihl

 


Marka Stihl prezentuje nowy łańcuch, który w założeniach ma ciąć drewno o 20 proc. wydajniej.

Jest przeznaczony do pilarek o mocy od 1,6 do 2,0 kW. Model o nazwie PS3 Pro ma podziałkę 3/8 i specjalnie zaprojektowany, wąski rzaz mający redukować opory podczas cięcia.

Nowa geometria łańcucha nie tylko pozwala ciąć szybciej, ale również zmniejszyć wrażliwość na nacisk. W przypadku bezprzewodowych modeli pilarek elektrycznych zwiększa to też liczbę możliwych cięć na jednym ładowaniu, a więc poprawia produktywność.

Wraz z łańcuchem oferowana jest także nowa prowadnica 1,1 mm Light 04, zaprojektowana specjalnie do pracy z PS3 Pro. Stosując cały zestaw, pilarz zyskuje na wytrzymałości sprzętu i optymalnym balansie. Dodatkowo, ogniwa prowadzące są osadzone głębiej w prowadnicy, co minimalizuje ryzyko zsunięcia się łańcucha podczas pracy.

Łańcuch jest dostępny w długościach 12" i 14" i wraz z prowadnicą jest wyposażeniem standardowym w nowych pilarkach MSA 220 C-B, a także opcją ulepszenia modeli pilarek takich jak MSA 220 T czy MS 201 TC-M. MS3 Pro jest kompatybilny z wszystkimi standardowymi narzędziami do ostrzenia łańcuchów 3/8 P.
Dodano 10:36 06-02-2023


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama