Dodaj do ulubionych

FPD 2023 – II edycja

O rynku drewna, jego potencjale, cenach, prognozach, oraz o certyfikacji lasów i produktów drzewnych będą rozmawiali uczestnicy II edycji Forum przemysłu drzewnego – Łączy nas drewno, która odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2023 w Warszawie.

Wydarzenie jest skierowane do firm skupionych wokół przemysłu drzewnego i wykorzystujących drewno w swojej działalności. GAZETA LEŚNA oraz portal FIRMYLESNE.pl zostali Patronami Medialnymi Forum. Spotkanie organizuje firma Powermeetings.eu.  


W pierwszej edycji wydarzenia, które odbyło się w Warszawie w czerwcu ubiegłego roku, wzięło udział prawie 150 uczestników. Podczas obecnej edycji w czasie dwóch dni konferencji wystąpi ponad 20 prelegentów.

Dyskusja będzie skupiała się wokół problemów przemysłu drzewnego: nowych regulacji prawnych, certyfikacji FSC przez regionalne dyrekcje Lasów Państwowych, certyfikacji wyrobów drzewnych i potwierdzenia zgodności z regulacjami prawnymi oraz dobrowolnymi systemami.

Zostaną poruszone także problemy lasów prywatnych w Polsce. Przygotowywany program prezentacji skierowany będzie do leśników, właścicieli lasów prywatnych, przedstawicieli firm kupujących, przetwarzających i dostarczających drewno, zakładów usług leśnych, producentów materiałów drzewnych i surowców, gotowych wyrobów, ale także dostawców maszyn i technologii dla tej branży.

Na wiele pytań i wątpliwości będzie można uzyskać odpowiedzi po prezentacjach oraz podczas spotkań networkingowych od przedstawicieli Lasów Państwowych, stowarzyszeń branżowych oraz menedżerów firm i grup produkcyjnych, handlowych i zakupowych.
Istotną częścią Forum będzie dyskusja panelowa, a drugiego dnia – warsztaty.

Więcej o Forum (klik)

 

 
Dodano 15:10 15-05-2023


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama