Dodaj do ulubionych

Eko-Las 2023


150 wystawców będzie prezentować swoje maszyny i produkty podczas XVII edycji Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska Eko-Las.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 7 – 9 września 2023 w Mostkach koło Świebodzina nie w targowych halach, a na otwartej przestrzeni. To jedyne targi branży leśnej w Polsce, które są organizowane na ponad 23 ha terenu leśnego.

Dzięki temu wystawcy mogą zaprezentować swoje produkty w miejscu, do którego są one przeznaczone, a zwiedzający mają możliwość sprawdzenia maszyn pracujących w swoim naturalnym środowisku.


Targi od lat cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i profesjonalnych zwiedzających. Przez 3 dni trwania wydarzenia z pewnością nie zabraknie ciekawych miejsc i stoisk, na których będzie można zapoznać się szeroką ofertą maszyn leśnych, urządzeń dla leśnictwa, a także usług wspierających przemysł drzewny.

Dla zwiedzających przygotowane zostaną w tym roku dwie olbrzymie strefy pokazów maszyn w pracy, obie po 10 000 m². Do tego 23 ha powierzchni ekspozycyjnej, na której swoje produkty, maszyny i technologie przedstawiać będzie 150 wystawców, a całkowita droga zwiedzania wyniesie aż 3000 m.

Mocnym punktem programu będzie prezentacja harwersterów i forwarderów topowych marek na polskim rynku. Wśród już zgłoszonych wystawców nie brakuje tych, którzy od lat wiodą prym zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku, a ich technologie są jednymi z najlepszych w branży.


– Targi Eko-Las są odpowiedzią na rosnącą potrzebę spotkania całej branży leśnej, która w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie. Powszechna informatyzacja, wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań i technologii wpłynęło na podwyższenie standardu i efektywności pracy osób z branży.

Cieszy nas również rozwój polskich przedsiębiorstw, których oferta staje się konkurencyjna nie tylko w Polsce, ale i w Europie – opowiada Łukasz Rachubiński, dyrektor targów EKO-LAS.


Więcej informacji o Targach EKO-LAS znajdziecie na stronie www.ekolas.mtp.pl.
Dodano 10:28 26-05-2023


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama