Dodaj do ulubionych

Chłodzące ubrania

Firma Würth Polska dodała do swojej oferty odzież i akcesoria, które sprawiają, że praca w wysokich temperaturach jest bardziej komfortowa. Odzież faktycznie chłodzi i to aż do paru godzin od założenia.

W ten sposób ogranicza się ryzyko przegrzania organizmu podczas intensywnego dnia w pracy, utrzymując temperaturę ciała na odpowiednim poziomie i zapewniając użytkownikowi przyjemne uczucie chłodu.


– Odzież chłodząca to produkty specjalne, powstające z tkanin ograniczających przegrzewanie się organizmu. Zapewniają one nawet kilkugodzinne chłodzenie wszystkim tym, którzy pracują lub przebywają przez długi czas w warunkach podwyższonej temperatury, gdy uczucie gorąca staje się uciążliwe, a nawet niebezpieczne dla zdrowia – zaznaczyła Ewa Paprocka, product manager Würth Polska.


W produktach Würth Polska zastosowano unikalną technologię INUTEQ H2O, opierającą się na superabsorpcyjnej tkaninie chłodzącej. Odzież chłodzącą aktywuje się poprzez namaczanie w wodzie. Nadmiar wody należy potem delikatnie wycisnąć i można cieszyć się długotrwałym uczuciem chłodu. W zależności od warunków pogodowych danego dnia, właściwości chłodzące utrzymują się od 2 do 8 godzin, i obniżają temperaturę do maksymalnie 15°C poniżej temperatury otoczenia. Działają w temperaturze do 55°C.


W gamie odzieży i akcesoriów chłodzących Würth Polska znajdziemy kamizelki chłodzące plecy i klatkę piersiową oraz osłony na kark, które zapobiegają oparzeniom
słonecznym. Dostępna jest też lekka, chłodząca czapka z daszkiem.

Fot.: Würth Polska
Dodano 11:52 27-08-2023


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama