Dodaj do ulubionych

Konferencja o współpracy

O współpracy LP i zuli dyskutować będą uczestnicy konferencji „Współpraca Lasy Państwowe – Przedsiębiorstwa leśne – ocena i perspektywy na przyszłość”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5–6 grudnia 2023 roku w Olsztynie w hotelu Omega.


Konferencja jest współorganizowana przez Wydział Rolnictwa i Leśnictwa UWM, Polski Związek Pracodawców Leśnych oraz Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Olsztynie. Patronat medialny mają GAZETA LEŚNA i portal FIRMYLESNE.pl.


W programie konferencji znajdą się referaty na temat aktualnych wyników badań nad sektorem usług leśnych i dostępnych danych, z uwzględnieniem rozwiązań stosowanych w innych krajach. Poruszone zostaną kwestie: przetargów, bezpieczeństwa pracy i certyfikowania usług leśnych. Odbędzie się także panel dyskusyjny, przewidziano również sesję terenową.


Szczegółowy program konferencji (klik)

Zapisy: Katedra Leśnictwa i Ekologii Lasu

http://wril.uwm.edu.pl/kliel

oraz pod numerem telefonu 609803221.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konferencja dofinansowana jest ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą Doskonała Nauka – Wsparcie konferencji naukowych (Nr projektu DNK/SP/548886/2022, kwota dofinansowania 113 718,00 zł, całkowita wartość projektu 128.718,00 zł)


 
Dodano 13:00 27-11-2023


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama