Dodaj do ulubionych

Konferencja dla zuli w Warcinie

Kolejna „Konferencja dla zuli” odbyła się 29 marca w Warcinie. Organizatorem była GAZETA LEŚNA we współpracy z Nadleśnictwem Warcino i Technikum Leśnym w Warcinie. W konferencji poświęconej technice leśnej wzięło udział ponad 200 osób.

 


Uczestnicy od rana, na sali konferencyjnej, wysłuchali referatów dilerów maszyn leśnych oraz przedstawicieli firm i instytucji związanych z branżą leśną.

 

 

 

Po przerwie kawowej, na placu przed Technikum Leśnym w Warcinie obejrzeliśmy cały wachlarz sprzętu do pracy w lesie. Były ciągniki, przyczepy, wciągarki, kruszarki, rozdrabniacze, pługi, rębak, rekultywator i stabilizator gruntu, pilarki, wykaszarki i wycinarki, wały pielęgnacyjne, zgrabiarka do gałęzi, zbiorniki na paliwo, a także harwester i forwarder.
Nie sposób wymienić wszystkie maszyny. Dość powiedzieć, że ledwo zmieściły się na placu.
Przez cały czas trwania konferencji przedsiębiorcy leśni mogli oglądać sprzęt, rozmawiać z wystawcami, targować ceny i dokonywać zakupu. Atrakcją konferencji była możliwość sprawdzenia swoich sił na symulatorze harwestera i forwardera, a także przy przerzynce drewna pilarką. Ostatnim punktem konferencji był pokaz maszyn w lesie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz film z konferencji na naszym kanale na YouTube, a obszerną relację z całego wydarzenia opublikujemy w majowym numerze GAZETY LEŚNEJ.

 

 

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie!

Redakcja
Dodano 13:22 31-03-2014


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama