Dodaj do ulubionych

CTO dla Ponsse i Eniram

Już po raz piąty Fińska Akademia Technologii (TAF) wraz z Sitra i Spinverse przyznała nagrodę dla szefów firm za rozwój technologii w firmach, rosnący potencjał, inspiracje i aktywną rolę w społeczeństwie. W tym roku nagrodę (CTO) otrzymał Juha Inberg z Ponsse i Jussi Pyörre z Eniram.
– Zarówno Ponsse, jak i Eniram osiągnęły swoją pozycję na globalnym rynku poprzez inteligentne systemy wysokiej technologii – powiedział profesor Yrjö Neuvo, przewodniczący jury.
Juha Inberg z Ponsse podkreślił, że nagroda CTO przyznawana jest za osiągnięcie wysokiego poziomu rozwoju całej firmy, a nie za osobiste osiągnięcia. Rozwój produktów firmy jest owocem długoterminowej pracy, wielu inwestycji, a także wypracowanych kontaktów z klientami. Ponsse, od 2009 roku wprowadza zaawansowane technologie na rynek.
– Pomimo wymagającego rynku, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych klientów i stawiać czoło nowym wyzwaniom w stale zmieniającym się rynku pozyskiwania drewna. Nasze nowe ośmiokołowe harwestery sprawdziły się zwłaszcza w miejscach, gdzie drewno pozyskiwane jest ze stromych zboczy oraz na miękkim podłożu – powiedział Juha Inberg z Ponsse.
Dodano 10:59 06-03-2015


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama