Dodaj do ulubionych

Zainspirowani lasem

Forwardery Eco Log są łatwe w serwisowaniu, ekonomiczne i spełniają najnowsze wymogi odnośnie emisji spalin

Eco Log to szwedzka firma zajmująca się produkcją maszyn leśnych z fabryką i biurem położonymi w mieście Soderhamn. Główne rynki zbytu na maszyny tego producenta znajdują się w Szwecji, Niemczech i Francji, ale w Polsce również nie brakuje dystrybutora: to firma ForTech Serwis.

Wydajnie i eko
Wszystkie elementy firmy Eco Log znajdują się praktycznie pod jednym dachem, dzięki czemu możliwe jest podejmowanie szybkich decyzji i sprawna koordynacja działań. Fabryka zajmuje powierzchnię niemal 13 tysięcy metrów kwadratowych, kolejny tysiąc to biura. Ponad stu pracowników pracuje nad ciągłym ulepszaniem sześciu dostępnych modeli harwesterów i czterech forwarderów. Szwedzki producent jest spadkobiercą firmy Caterpillar i posiada bogate doświadczenie w branży maszyn leśnych. – Forwardery Eco Log serii D wyposażono w najnowszą technologii,  aby zapewnić jak najniższe zużycie paliwa, najwyższą wydajność operacyjną zrywki, wysoką moc, elastyczność na wszystkich typach terenu oraz komfort pracy i prostotę obsługi. – Są łatwe w serwisowaniu, ekonomiczne, i spełniają najnowsze wymogi odnośnie emisji spalin, to dzięki nowoczesnym silnikom marki Mercedes  Benz z układem selektywnej redukcji katalitycznej i recyrkulacją spalin. Dużą zaletą są też stosunkowo niewielkie gabaryty – wyjaśnia Leszek Hoffman z ForTech Serwis.
Każda maszyna Eco Log może być zmodyfikowana na życzenie klienta. Jeśli ktoś potrzebuje wyjątkowego osprzętu czy specjalnej wersji maszyny, Szwedzi stają na wysokości zadania. Wszystkie maszyny Eco Log są projektowane w oparciu o sugestie klientów.
Harwestery i forwardery tej marki mają specjalnie zaprojektowany, ułatwiony dostęp serwisowy. Kluczowe elementy są zabudowane w postaci modułów, dzięki czemu łatwo je wymienić lub wymontować do naprawy. To wszystko oczywiście sprawia, że maszyna ma mniej przestojów i jest bardziej produktywna.

(...)

To jedynie fragment tekstu. Chcesz czytać całe teksty?  Zamów prenumeratę "Nowej Gazety Leśnej"!

WIĘCEJ
Dodano 12:01 24-11-2016


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama