Dodaj do ulubionych

Forest SHOW w Łobzie20. edycja targów Forest SHOW odbędzie się w 16 marca w Łobzie w województwie zachodniopomorskim.

Zapraszamy na 20. edycję targów Forest SHOW. Tym razem branża leśna spotka się 16 marca 2024 roku w Łobzie (woj. zachodniopomorskie). Impreza odbędzie się na terenie Strefy ekonomicznej przy ulicy Drawskiej 42, w godzinach 9.00 – 17.00.

Wydawnictwo Lasmedia organizuje swoje branżowe imprezy od 2012 roku, od tego czasu odbyły się one już w kilkunastu miejscach w Polsce.
Oczywiście nie zabraknie testów i pokazów maszyn. Na place manewrowe wjadą harwestery, forwardery, przyczepy zrywkowe, skidery i wiele innych maszyn, a opowiedzą o nich przedstawiciele dilerów. Dodatkowo będą udostępniane maszyny do testów, chętni operatorzy sprawdzą sami możliwości wybranego urządzenia.

Także na stoiskach zobaczymy pełną gamę maszyn, narzędzi i osprzętu do prac leśnych, od siekier i narzędzi ręcznych, poprzez pługi, sadzarki, rębaki, przyczepy leśne, ciągniki, skidery, forwardery, aż po największe harwestery z całym osprzętem. Będą też opony, oleje, akcesoria i części zamienne. Na Forest SHOW pojawią się także maszyny używane w atrakcyjnych cenach.

 

 

 

 

 

W Łobzie zaplanowano oczywiście konkurs POLISH FORESTRY CHALLENGE –  mistrzostwa operatorów maszyn leśnych, których celem jest propagowanie nowych technologii i bezpiecznych sposobów pracy maszynami. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy specjalne medale i atrakcyjne nagrody!

Prócz maszyn i zawodów, nie zabraknie konkursów dla zgromadzonej publiczności, a dla najmłodszych jest przewidziana STREFA DZIECI z animatorem. Na miejscu dostępny będzie także catering.

Patronat medialny: GAZETA LEŚNA i FIRMYLESNE.pl .


Forest Show dla profesjonalistów:
✅ Testy maszyn leśnych (harwestery, forwardery, przyczepy zrywkowe i inne).
✅ Każdy operator może testować ❗❗❗
✅ Dynamiczne pokazy maszyn z komentarzem
✅ Zawody dla operatorów – nagrody
✅ Strefa dzieci
✅ Giełda maszyn używanych
✅ Porady prawnika
✅ Catering
✅ Ognisko

 
Dodano 14:40 26-02-2024


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama