Dodaj do ulubionych

Byliśmy na targach

 

 

 

Nowe rębaki, forwardery, przyczepy zrywkowe i sporo innego sprzętu zobaczyliśmy na tegorocznych targach Eko-Las pod Świebodzinem. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie stosika „Nowej Gazety Leśnej”.

 

O sprzęcie i wydarzeniach towarzyszących targom będziemy pisać w kilku kolejnych numerach „Nowej Gazety Leśnej”. Teraz chcemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Z rozmów z wieloma naszymi prenumeratorami wyłoni się pewnie sporo artykułów, które będzie można przeczytać w „Nowej Gazecie Leśnej”. Cieszymy się też, że tak wielu z Państwa zechciało wykupić lub przedłużyć prenumeratę na naszym stoisku.

Na targach redakcja „Nowej Gazety Leśnej” zorganizowała panel dyskusyjny pod tytułem „Czy harwestery zabiorą pracę drwalom”? Na to pytanie odpowiadał Józef Grodecki, prezentując bardzo ciekawe, syntetyczne i zawierające dużo informacji wystąpienie. W dyskusji wzięli udział głównie przedsiębiorcy leśni. Więcej na ten temat w osobnym artykule w październikowym wydaniu „Nowej Gazety Leśnej”.

Na naszym targowym stoisku zorganizowaliśmy cieszące się ogromnym zainteresowaniem pokazy arborystyczne. Dzięki naszej współpracy z firmą ArbForest dwóch posiadających wysokie umiejętności arborystów pokazało ścinkę drzew z wykorzystaniem technik linowych.

Wszyscy, którzy odwiedzili targi otrzymali także od nas GAZETĘ NA TARGI – wydany we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi przewodnik zawierający praktyczne informacje na temat tegorocznego Eko-Lasu.

Redakcja

 

 

 

 

 

 
Dodano 09:20 11-09-2012


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama