Warning: Creating default object from empty value in /domains/gazetalesna.pl/public_html/core/classes/router.php on line 142
Gazeta Leśna - Eko Las w Mostkach
Dodaj do ulubionych

Eko Las w Mostkach

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS tym razem odbędą się w Mostkach, w Nadleśnictwie Świebodzin.

Wydarzenie, które jest ekspozycją maszyn, urządzeń, narzędzi i artykułów wykorzystywanych w gospodarce leśnej i przemyśle drzewnym, zaplanowano w dniach 7-9 września 2018 roku. 

W targach wezmą udział firmy, które mają w swojej ofercie m.in. narzędzia, maszyny, urządzenia do pozyskiwania, zrywki i transportu drewna, środki ochrony lasu, pojazdy i środki łączności, odzież ochronną, instrumenty pomiarowe, maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego i tartacznego, a także wyroby z drewna.

Targi EKO-LAS to okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami i nowoczesnymi technologiami, a także do spotkania producentów i sprzedawców maszyn. Można również wziąć udział w leśnych warsztatach i prelekcjach. W ostatnich targach uczestniczyło 5159 zwiedzających oraz ponad 130 wystawców. Swoją ofertę zaprezentowały firmy nie tylko z Polski, ale Austrii, Białorusi, Czech, Danii, Litwy, Niemiec, Słowacji, Szwecji i Włoch.

Atrakcją targów były dynamiczne pokazy maszyn w czasie pracy, które będą także w tym roku w Mostkach. Nie zabraknie nagrody – Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W konkursie mogą wziąć wszyscy wystawcy, którzy zgłoszą swój udział w Targach EKO-LAS oraz posiadają w swoim portfolio innowacyjne rozwiązania leśne na nowy sezon, które są wykonane w oparciu o najwyższe technologie.

Więcej informacji znaleźć można na www.ekolas.mtp.pl
Źródło: materiały prasowe MTP


 
Dodano 13:46 16-05-2018


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama