Dodaj do ulubionych

Eko Las w Mostkach

 

Pokazy maszyn, wykorzystywane do pozyskiwania, zrywki czy wywozu drewna, a także liczne prezentacje sprzętu nowej generacji będą atrakcjami Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS. Impreza odbędzie się w Mostkach, w Nadleśnictwie Świebodzin, w dniach 7-9 września 2018 roku. 

Targi EKO-LAS to największe spotkanie biznesowe dla sektora leśnego służące promocji produktów oraz usług, nawiązaniu długotrwałych kontaktów biznesowych, prezentacji innowacyjnych maszyn i urządzeń oraz kreowaniu nowych trendów. – Podczas organizacji Targów stawiamy na biznesowy charakter wydarzenia, szeroką promocję nowości, przyciągnięcie profesjonalnej publiczności oraz dynamiczne pokazy maszyn – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu. – Priorytetem jest dla nas stworzenie korzystnego gruntu pod kontakty handlowe oraz zmotywowanie branży leśnej do rozmowy na temat aktualnych wyzwań czy problemów – dodaje.

W tym roku na powierzchni 60.000 m² swoją ofertę zaprezentują branżowi liderzy oraz wiodący dostawcy, będą także przedstawiciele związków i stowarzyszeń branżowych oraz media. – Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy właścicieli Zakładów Usług Leśnych oraz ich pracowników, przedstawicieli Lasów Państwowych, rolników i właścicieli lasów prywatnych, pracowników przedsiębiorstw przemysłu drzewnego, przedsiębiorstw komunalnych, energetycznych, budowy dróg i mostów, a także osoby z zainteresowane tematem produkcji biomasy oraz przedstawicieli Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej i grupy szkolne – zachęca Łukasz Rachubiński.
EKO-LAS to wydarzenie o długiej tradycji oraz sprawdzone narzędzie promocji firmy. W tym roku swoją ofertę zaprezentują czołowi liderzy z branży leśnej oraz mniejsze przedsiębiorstwa dobrze znane na polskim rynku.

Nie zabraknie nagrody – Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich.
W konkursie mogą wziąć wszyscy wystawcy, którzy zgłoszą swój udział w Targach EKO-LAS oraz posiadają w swoim portfolio innowacyjne rozwiązania leśne na nowy sezon, które są wykonane w oparciu o najwyższe technologie.

Złoty Medal to prestiżowe wyróżnienie przyznawane już od ponad 30 lat przez skład Sądu Konkursowego MTP i licząca się na runku rekomendacja specjalistów, która podkreśla innowacyjność oraz wysoką jakość produktu lub usługi. Termin zgłoszeń mija 4 lipca 2018 roku.
Firmy, które zdecydują się wziąć udział w Targach EKO-LAS mogą liczyć na dobrze przygotowaną infrastrukturę oraz zaplecze logistyczne. Organizator zapewnia komfortowe warunki wystawiennicze oraz sprawny serwis techniczny. Ekspozycja zostanie podzielona tematycznie, co ułatwi zwiedzającym dotarcie do interesujących ich produktów. Wzorem lat ubiegłych partnerem strategicznym Targów EKO-LAS są Lasy Państwowe, które wspierają Międzynarodowe Targi Poznańskie w organizacji tego przedsięwzięcia, pomagając przygotować teren wystawy pod ekspozycję ciężkiego sprzętu, jak i dróg umożliwiających wystawcom bezpieczny dojazd w czasie montażu i demontażu.

– Do udziału w Targach EKO-LAS zapraszamy grupy zorganizowane. W tym roku maksymalnie  uprościliśmy proces ich zgłaszania – informuje Agata Gajewy, opiekun zwiedzających. Aby zgłosić grupę trzeba wypełnić odpowiedni formularz, który dostępny jest na stronie www.ekolas.mtp.pl. W odpowiedzi Międzynarodowe Targi Poznańskie, które są organizatorem Targów EKO-LAS, potwierdzą przyjęcie zgłoszenia, prześlą bezpłatne zaproszenia dla członków grupy upoważniające do jednorazowego wstępu oraz wszelkie informacje organizacyjne. Są tylko dwa warunki zgłoszenia grupy. Musi ona liczyć min. 15 osób wraz z opiekunami. Ponadto należy ją zgłosić do 31 sierpnia. Autokary grup zorganizowanych parkują bezpłatnie na wyznaczonym parkingu.

Targi EKO-LAS to okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami i nowoczesnymi technologiami, a także do spotkania producentów i sprzedawców maszyn. Można również wziąć udział w leśnych warsztatach i prelekcjach. W ostatnich targach uczestniczyło 5159 zwiedzających oraz ponad 130 wystawców. Swoją ofertę zaprezentowały firmy nie tylko z Polski, ale Austrii, Białorusi, Czech, Danii, Litwy, Niemiec, Słowacji, Szwecji i Włoch.

Atrakcją targów były dynamiczne pokazy maszyn w czasie pracy, które będą także w tym roku w Mostkach.
Więcej na www.ekolas.mtp.pl
Dodano 13:46 04-06-2018


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama