Dodaj do ulubionych

PORADNIK PRZETARGOWY

"PORADNIK PRZETARGOWY Lasy Państwowe - Zule" to bezpłatny dodatek do listopadowego numeru Nowej Gazety Leśnej.

 

 

Staramy się być blisko spraw, które was nurtują. Wsłuchujemy się w Wasze problemy i bolączki. Pomagamy, jak tylko możemy.

Przetargi na usługi leśne to sprawa bardzo ważna, zarówno dla samych zuli, jak i nadleśnictw. Dlatego chcemy Wam, Drodzy Czytelnicy, podpowiedzieć, jak skutecznie startować w przetargach. A z drugiej strony jak zorganizować przetarg, który nawet najdokładniejszej kontroli się oprze i wyjdzie z niej bez cienia podejrzenia. I dlatego właśnie dajemy Wam „Poradnik Przetargowy”.

Napisały go ekspertki, które od lat zajmują się przetargami, znają tez doskonale specyfikę przetargów na usługi leśne. Prowadziły w tym zakresie wiele szkoleń, wiele firm leśnych zwracało się do nich o pomoc w prowadzeniu spornych spraw z nadleśnictwami.

 

Urszula Lisiecka i  Magdalena Michałowska to doradcy i eksperci ds. zamówień publicznych, doskonale zorientowane w specyfice funkcjonowania w obszarze zamówień publicznych w sektorze leśnym, wybitni specjaliści certyfikowani w dziedzinie zamówień publicznych (certyfikaty nadane przez Instytut Konsultantów Europejskich oraz uzyskane w ramach projektu KIGNET LEX), pełnomocnicy przed Krajową Izbą Odwoławczą w sprawach o naruszenia ustawy PZP, autorki wielu publikacji wydawanych przez wydawnictwa specjalizujące się w tematyce zamówień publicznych, zrzeszone w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Konsultantów Zamówień Publicznych w Warszawie.

 

Wierzę, że ich porady będą dla Was, Drodzy Czytelnicy, przydatne.

 

POWODZENIA W PRZETARGACH!

 

Rafał Jajor

redaktor naczelny „Nowej Gazety Leśnej”

 

"PORADNIK PRZETARGOWY Lasy Państwowe - Zule" znajdziecie w przesyłce razem z listopadowym numerem Nowej Gazety Leśnej.

 

 
Dodano 10:09 30-10-2012


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama