Dodaj do ulubionych

Program seminarium

 

Leasing maszyn leśnych
6 września
Międzynarodowe Targi Leśne w Rogowie


Seminarium GAZETY LEŚNEJ


Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium poświęconym leasingowi maszyn leśnych, które odbędzie się w piątek, 6 września – ostatniego dnia Międzynarodowych Targów Leśnych w Rogowie.
Przedsiębiorcy leśni bardzo często zadają sobie pytania: Jak sfinansować zakup maszyny leśnej? Wziąć kredyt czy leasing? A jeśli leasing – to jaki? Wasze wątpliwości niejednokrotnie otarły się o naszą redakcję, dlatego postanowiliśmy Wam, Drodzy Przedsiębiorcy pomóc.
Zapraszamy na panel dyskusyjny: „Leasing maszyn leśnych – jaki wybrać?”. Przedstawiciele firm leasingowych zaprezentują swoją ofertą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Będą to specjaliści, którzy od lat zajmują się leasingowaniem maszyn leśnych. Wiedzą więc co to jest harwester czy forwarder, znają ich przybliżone ceny i mają rozeznanie jakie produkty finansowe najczęściej wybierają inni przedsiębiorcy leśni.
Warto skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji i spotkać się z ekspertami od leasingu. Udział w panelu jest oczywiście bezpłatny.
Poza tym, przypominamy! GAZETA LEŚNA będzie obecna przez cały czas trwania targów. Szukajcie naszego pomarańczowego namiotu! Będzie można porozmawiać z redaktorami GAZETY LEŚNEJ, zaprenumerować nasze czasopismo czy zaproponować temat na artykuł. Czekamy na Was!
Redakcja

PROGRAM:

10.30 – Powitanie
10.40 X-leasing,
11.00 VB Leasing,
11.20 Pekao Leasing, Zbigniew Balcerzak,  Pekao SA oddział Brzeziny,
11.40 Europejski Fundusz Leasingowy SA,
12.00 BGŻ Brzeziny
12.20 Pytania i dyskusja
Dodano 17:31 02-09-2013


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama