Dodaj do ulubionych

Zielone Forum

O potencjale i znaczeniu zielonego przemysłu będą dyskutować uczestnicy Europejskiego Forum Zielonego Przemysłu. Wydarzenie odbędzie 22 września w Toruniu.

Forum ma być miejscem spotkania ludzi związanych z przemysłem i wymiany wiedzy na temat: zielonych technologii i rozwiązań obniżających emisję CO2, stosowania alternatywnych, korzystnych dla środowiska surowców.

Poruszane mają być tematy promowania recyklingu, optymalizacji zużycia zasobów, gospodarki opartej na produkcji wyrobów o długim cyklu życia, a także budowania społeczności przedsiębiorców-liderów odpowiedzialnych za przyszłość zielonego przemysłu i chcących mieć wpływ na czynniki ograniczające jego rozwój.

W ramach Forum odbędzie się 6 prelekcji ekspertów w dziedzinie ekonomii, energetyki, surowców odnawialnych, recyklingu i nowych technologii. Poprzedzą one dyskusję oraz spotkania B2B w małych grupach, w lożach tematycznych, w których głos będzie mógł zabrać każdy uczestnik.

Będzie okazja do podzielenia się przemyśleniami i szukania odpowiedzi na ważne pytania. Spotkanie ma charakter otwarty.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są przedsiębiorcy działających w różnych
sektorach nastawionych na zielony rozwój. Preferowane branże: drzewna, meblarska, budownictwo, energetyka, recykling, branża stolarki otworowej i tworzące z nimi łańcuchy dostaw.

Ważną grupą uczestników będą także samorządowcy, osoby związane z ochroną środowiska, tworzące prawo, w tym przepisy w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstw przemysłowych. Organizatorem Forum jest Forestor Communication, a partnerem strategicznym Stowarzyszenie Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce.

GAZETA LEŚNA i portal FIRMYLESNE.pl objęły patronatem medialnym wydarzenie.
Dodano 10:45 27-07-2022


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama