Dodaj do ulubionych

Nadmorskie zawody


 

W dniach 5–6 września, na terenie Nadleśnictwa Gryfice (RDLP w Szczecinie) odbyły się Regionalne Zawody Drwali, które były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski Drwali w 2015 roku.
W zawodach wzięło udział 22 drwali, którzy reprezentowali 16 firm, w tym 15 świadczących usługi na terenie RDLP w Szczecinie. Ścinka drzew odbyła się na powierzchni świerkowej.
Wieczorem, po pierwszym dniu zawodów, w ramach promocji zasad bezpiecznej pracy, Państwowa Inspekcja Pracy OIP w Szczecinie przeprowadziła test dla zawodników z wiedzy o bhp. Najlepiej rozwiązał go Roman Pasik.
Drugiego dnia na stadionie w Niechorzu (gmina Rewal) rozegrano cztery pozostałe konkurencje. Bezapelacyjnie, najlepszym drwalem nadmorskich zawodów był Marek Bagrowski – znany Czytelnikom GAZETY LEŚNEJ chociażby z sierpniowego i wrześniowego numeru, z relacji z zawodów w Lublińcu i Koszęcinie.
Wyniki: 1. Marek Bagrowski (Zul ,,Dąb”) – 1513 pkt; 2. Przemysław Lewandowski (Usługi Leśne Łucja Lewandowska) – 1059 pkt; 3. Łukasz Szulc (Zul Hubert Warzecha) – 935 pkt; 4. Robert Błaszczyk (Usługi Leśne Romuald Roman) – 934 pkt; 5. Krzysztof Mrówka (Zul ,,Forest Service’’ Piotr Hołub) – 830 pkt.
Źródło: Romuald Roman, SPL
Dodano 10:53 04-10-2014


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama