Dodaj do ulubionych

EKO-LAS w Mostkach

W dniach 2-4 września 2021 w Mostkach koło Świebodzina odbędzie się kolejna odsłona Targów EKO-LAS kierowanych do szeroko pojętej branży leśnej.

Jak zwykle, największe tego typu wydarzenie w Polsce skupi się wokół dynamicznych pokazów maszyn przy pracy w terenach leśnych oraz prezentacji nowości. To jedyna szansa, by zobaczyć pracujące harwestery i forwardery topowych marek w jednym miejscu.

Na teren Targów obowiązuje wstęp za okazaniem biletu lub zaproszenia. Bilety są dostępne w sprzedaży na platformie www.tobilet.pl . Przedstawiciele branży otrzymają zaproszenia drogą pocztową. Dodatkowo, dla gości udostępniony zostanie parking w najbliższym sąsiedztwie wystawy.


Targi EKO-LAS to dynamiczne pokazy w lesie (po raz pierwszy odbędą się w nowej strefie z nagłośnieniem), prezentacja nowości, ale przede wszystkim spotkanie profesjonalistów z branży leśnej, obrotu i przetwórstwa drewna. W programie nie zabraknie również interesujących dyskusji i debat branżowych.


Drugiego dnia targów, tj. 3 września, odbędzie się całodniowe Forum Biomasy, którego główną tematyką będzie „Rola Biomasy w wypełnieniu zobowiązań klimatycznych”. Dodatkowo codziennie odbędą na prezentacje organizowane przez ORWLP w Bedoniu pt.: „Wdrażanie nowoczesnych technologii w lasach” – wiedza dla leśników, drwali, przedsiębiorców leśnych oraz drzewiarzy z zakresu nowoczesnych technik, technologii i ochrony lasu.


Zaplanowano także pokazy ratownictwa przedmedycznego. Na zwiedzających będzie czekać niemal 30 ha ekspozycji targowej, gdzie zaprezentuje się blisko 100 wystawców. Większość liderów już potwierdziła swój udział.
Wszystkie aktualne informacje są dostępne na stronie www.ekolas.mtp.pl oraz na wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/1iJLiSc2o


 
Dodano 14:53 22-07-2021


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama